Boříkovice - Rybník 2 : 0 (1 : 0)

19.08.2013 21:04

Komplex Bořík“ bohužel trvá, loňská výhra na penalty je zapomenuta a kluci se vrátili do starých kolejí! Jen doufejme, že tahle „facka“ Rybník nakopne a předvede fotbal pro diváky na jaký jsou v Rybníku zvyklý. Domácí byli lepší ve všech směrech: nasazení, důraz, fotbalovost, rychlost. Rybník vše nechal doma a je rád ,že z horké půdy neodjel s větším přídělem.Za zmínku stojí jen Dlouhého břevno na konci poločasu a na začátku druhé půle šance Dostálka. Přísnější měřítko snese snad jen výkon Suka a Rybky, sem tam Milkoviče s Dostálkem!

Sestava: Suk – I. Jeřábek, Rybka, Vrána, Ma. Kareš, Milkovič, Hůlka, Dostálek, Dlouhý, Markl – Škrob

Ve druhém poločase se za stavu 2:0 dostali na hřiště i Kubišta (I. Jeřábek), Janda (Markl), Mi. Kareš (Dlouhý) a M. Jeřábek (Dostálek).