Konečné výsledky skupin zimního turnaje ve fotbale v Ústí nad Orlicí na UMT v roce 2013

15.02.2013 10:12

Zimní turnaj ve fotbale v Ústí nad Orlicí na UMT v roce 2013

--------------------------------------------------------------------------

 

Výsledky :

 

Skupina A :    Ústí nad Orlicí C - Kerhartice   5:2 (2:1)

                       Branky : 2x Vyčítal ,2x Zachař, Chudý - Váně,Vašátko

                       Žichlínek - Rybník  4:3 (1:1)

                       Branky : Řehák,Štarman,Jelínek a vlastní - 2x Škrob,Martin Kareš

                       Ústí nad Orlicí C - Rybník  5:2 (3:1)

                       Branky : 2x V.Procházka,Langer,Chudý,Vyčítal

                       Žichlínek - Kerhartice  3:4 (3:1)

                       Branky : Pánek,Heger,Kočí - 2x Fischer,Eliáš,Kopeček

                       Ústí nad Orlicí C - Žichlínek   2 : 1 (1 : 1)

                       Branky: Kvapil, P.Pražák st. - Pánek

                       Kerhartice - Rybník  5 : 1 (3 : 1)

                       Branky: 3x Váně, 2x Fischer - Janda

 

                       Konečné pořadí sk. A: 1. Ústí n.O. C, 2. Kerhartice, 3. Žichlínek, 4. Rybník

 

 

Skupina B :    Kunvald - Dolní Dobrouč  1:3 (0:2)

                       Branky : O.Krejsa - T.Matějíček,Ryšavý,Šcercl

                       Řetová - Lanškroun B  4:1 (1:1)

                       Branky : vlastní,Volf,T.Bače,Sedláček - Junk

                       Kunvald - Lanškroun B  4:4 (3:1)

                       Branky : 2x Moudrý,2x J.Rous - 3x Skalický,Komínek

                       Řetová - Dolní Dobrouč  4:3 (1:3)

                       Branky : 2x Bohunek, Müller,Vencl - 2x Huška, Švercl

                       Řetová - Kunvald           5 : 1 (1 : 1)

                       Branky: Lehký, Bohunek, T.Bače, Volf, Vencl - Moudrý

                       D.Dobrouč - Lanškroun B  2 : 2 (1 : 0)

                       Branky: Kubíček, Z.Řehák - Zíma, Junk

 

                       Konečné pořadísk.B:  1. Řetová, 2. D.Dobrouč, 3. Lanškroun, 4. Kunvald

 

Program zápasů o pořadí bude následující:

 

SO 16.2. 13.00 Rybník - Kunvald (o 7.-8. místo)

NE 17.2. 12.00 Žichlínek - Lanškroun (o 5.-6. místo)

NE 17.2. 14.00 Kerhartice - D.Dobrouč (o 3.-4. místo)

NE 17.2. 16.00 Ústí "C" - Řetová (o 1.-2. místo)

 

Organizační pokyny k těmto utkáním vydá a rozešle Jan Skácel.