Rybník - Sloupnice 5 : 0

01.09.2013 17:57

Sestava: Suk – I. Jeřábek, Rybka, Vrána, Markl – Milkovič, Dlouhý, Hůlka, Mar. Kareš, Petružálek (55.Škrob) – Mich. Kareš (73.M.Jeřábek)                      trenér: M.Tesař

Branky: vlastní, Martin Kareš 2, Milkovič, Škrob, rozhodčí Ropek,  ŹK 2:1, diváků 150

Po opatrném začátku se rozjela rybnická mašina a hosté mohou být rádi, že si neodvezli vyšší příděl. Brankář Lenoch vychytal Dlouhého a Petružálka, ve 20.minutě nájezd Mich. Kareše vyrazil a dobíhající Kupka si srazil míč do vlastní  sítě, 1:0. Pak se k odraženému míči dostal kapitán Mar. Kareš a jeho dělovka skončila u levé tyče, 2:0. Do šaten se po akci "brácha na bráchu" trefil opět Martin Kareš, 3:0. Ve 46.minutě po akci Hůlky překopl branku Mich.Kareš. Na 4:0 zvýšil Milkovič. Další "gólovku" neproměnil výborný Ivo Jeřábek, hlavičku střídajícího Škroba vyhlavičkoval obránce z brankové čáry. Diváci se dočkali, potupné "bůro" trefil střídající Škrob, 5:0. Sloupnice poprvé  vystřelila mezi tyče až v 75.minutě, střelu Vondry Suk vyrazil.

Stínem utkání bylo zranění domácího F. Petružálka.