Semanín - Rybník 6 : 1 (5 : 0) - pohled od zábradlí

07.11.2013 19:28

Fanoušci Rybníka se na derby těšili daleko víc než samotní hráči, kteří výkonem navázali na domácí druhý poločas s Tatenicemi! Snad jen Rybka si zaslouží přísnější měřítko! Suk chyboval a z penalty šli domácí do vedení, pak si Suk v brance „schrupnul“ a bylo to 2:0. V 17.minutě bylo po zápase – 3:0. Za stavu 4:0 měl šanci Mich.Kareš, nedal a z protiútoku Semanín zvýšil na potupné bůro! Ve 46.minutě se ukopl Janda, jeho centr skončil u tyčky 5:1 .Ve 47.minutě šli domácí do deseti, po faulu na Suka a „zahození“ Rybky šel pod sprchy střídající Pekník! Hosté přesilovku nevyužili, střela Rybky šla těsně vedle a tak Semanín pečetil na potupných 6:1! Pro většinu hráčů se chlastat před zápasem prostě nevyplácí !!!!!