https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=ff58e230-f5e9-4869-a203-96197185d4daVýsledky:

SO  20.10.
2018,   Mladší  přípravka -  7. turnaj  Rybník

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N. Čížová, R. Gulyás, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.
Pietkiewicz, R. Kouba, M.Kříž                           Trenér: M. Číž
                          

Rybník - Jablonné n.O. 1:2 (1:0) , Rybník - Jiskra 1:2 (0:1) , Rybník - Tatenice   1:5 (1:2)

Ostatní výsledky:  Jiskra 2008 - Tatenice 6:8 , Tatenice - Jablonné n.O. 5:4 , Jablonné n.O. - Jiskra 2008 3:1

Za Rybník vstřelil branky Motl, turnaj odpískali M. Habrda a M. Kolář ,  Rybník obsadil 4. místo.

Konečné pořadí: 1. Tatenice, 2. Jablonné n. O., 3. Jiskra 2008 , 4. Rybník

**************************************************************************************************************************

NE 14.10. 2018,   Mladší  přípravka -  6. turnaj  Luková -  ze stránek OFS  ÚO :

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N. Čížová, R. Gulyás, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.
Pietkiewicz, R. Kouba, M.Kříž      Trenér: M. Číž
                          

Rybník - Jablonné n.O. 1:2 (1:1) , Rybník - Němčice 7:5 (3:2 ), Rybník - Luková    ?????

**************************************************************************************************************************

SO  6.10. 2018,   Mladší  přípravka -  5. turnaj  Králíky

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N. Čížová, R. Gulyás, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.
Pietkiewicz, R. Kouba, M.Kříž

 Trenér: M. Číž
                          

Rybník - Dobříkov  4:3 np ( PK 1:0), Rybník - Jablonné n.O. 1:0 , Rybník - Jiskra 2008  8:3

Ostatní výsledky:  Dobříkov - Jablonné n.O. 1:5 ,  Jiskra 2008 - Dobříkov 4:6,  Jablonné n.O. - Jiskra 2008  5:3

 Rybník obsadil 1. místo.

*************************************************************************

SO  29.9. 2018,   Mladší přípravka  -  4. turnaj  Němčice

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N. Čížová, R. Gulyás, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.
Pietkiewicz, R. Kouba, M.Kříž                                Trenér: M. Číž
                          

Rybník - Luková 3:1 ,  Rybník - Němčice 4:9 , Rybník - Dobříkov 4:11

Ostatní výsledky:     Němčice - Dobříkov 4:8 , Dobříkov - Luková 5:4 ,  Němčice - Luková 4:9

Rybník obsadil 4. místo

*************************************

SO 22.9.2018,   Mladší  přípravka  -  3. Turnaj  Rybník

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N. Čížová, R. Gulyás, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.
Pietkiewicz      Trenér: M. Číž                           rozhodčí: L. Klazar , P. Palík

Rybník - Luková  5:3  (1:2)   Rybník  dal dvě branky v poslední minutě !

Branky: Motl 1:0, Gulyás 2:2, Pietkiewicz 3:3, Motl 4:3, Pietkiewicz 5:3

Rybník - Žichlínek   2:3 (0:0)  Smolná prohra v poslední minutě.   

Branky:   Motl 1:0, Pietkiewicz 2:1.

Rybník - Dobříkov   7:4 (5:1)  Hosté snížili až na 5:4 .  

Branky:   Adam Pietkiewicz  hattrick 3:0,  Motl 4:1, Kolář 5:1, Motl 6:4,  Kolář  7:4.

Ostatní výsledky:     Žichlínek - Dobříkov 11:6 (6:1), Dobříkov - Luková 7:0 (3:0), Žichlínek - Luková 6:2 (4:1)


Celkové pořadí:  1. Žichlínek ,  2. Rybník ,  3. Dobříkov, 4. Luková

****************************

NE 16.9.2018,   Mladší přípravka  -  2. turnaj Žichlínek

Rybník - Jablonné n.O.  3:6 , Rybník - Němčice  8:6 , Rybník - Žichlínek 3:3 ( PK 3:4)

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N.Čížová, R. Gulyas, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A.Pietkiewicz

Trenér: M.Číž 

Výsledky  jsou ze stránek   IS FAČR,  bez záruky.

*******************************************

NE 9.9.2018,   Mladší  přípravka  -  1. turnaj Tatenice

Luková - Rybník 2:2  ( PK 2:1) , Rybník - Jablonné n.O. 4:2 , Rybník - Tatenice 5:8

Sestava Rybníka:  D. Šindelka - N.Čížová, R. Gulyas, M. Kolář, E. Koubová, F. Motl, A. Pietkiewicz

Trenér: M.Číž