https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=e88c15b7-1da8-48f6-91a5-cf8492693918

Výsledky  jsou ze stránek   IS FAČR,  bez záruky

**********************************************************

Mladší žáci - OP , 12. kolo:  sobota 11. 5. 2019

SK Rybník / Němčice   - TJ Sokol Verměřovice

Nehráno - hosté se nedostavili.

Ostatní výsledky:  Tatenice - Jablonné n.O. 4:1, Jehnědí - Dlouhoňovice 3:7

-------------------------------------------------------------------

Mladší žáci - OP , 11. kolo:  neděle 5. 5. 2019

Viking Union Rokytnice v Orlických horách , z.s. - SK Rybník / Němčice  4 : 2    ( 1:1 )

Sestava: Simon -  Gulyás, Felgr, R. Jambora, Š. Pietkiewicz, D.
Jambora, Vacek, Motyčka, Š. Skalický, Karger, Maštera , Dvořák, Pecháček, Zavřel,
Stránský, Javurková, Pávek       Trenéři : Večeřa, L. Klazar

Branky: 29. Vacek - penalta 1:1, 40. Skalický 1:2


Ostatní výsledky: Dlouhoňovice - Tatenice 0:2, Verměřovice - Jehnědí 5:1

  

------------------------------------------------------

Mladší žáci - OP , 9.kolo:  sobota 27.4. 2019

SK Rybník / Němčice - FK Jehnědí  5:1 ( 2:0)

Sestava: Simon -  Gulyás, Felgr, R. Jambora, Š. Pietkiewicz, D.
Jambora, Vacek, Motyčka, Š. Skalický, Karger, Maštera , Stránský , Pávek, Javurková,
Pecháček,  Zavřel , Dvořák      Trenéři : Večeřa, L. Klazar

Branky: E. Javurková, J. Vacek, Š. Skalický, M. Dvořák , Š. Pietkiewicz

Tatenice - Verměřovice 1:1 ( PK 6:5 ), Rokytnice v Orl. h. - Jablonné n. O. 4:2

*************************************************************************************

9.kolo:  sobota 13.4. 2019

TJ Jablonné n. O. - SK Rybník / Němčice  6:0 ( 2:0)

Diváků : 50

Sestava: Simon -  Gulyás, Felgr, R. Jambora, Š. Pietkiewicz, D.
Jambora, Vacek, Motyčka, Š. Skalický, Karger, Maštera , Pecháček, Stránský , Javůrková,
Pávek, Zavřel           Trenéři : Večeřa, L. Klazar


**************************************************************************************

8. kolo , 6.4.2019 hřiště Němčice : SK Rybník / Němčice - TJ Sokol Tatenice 1:5 ( 0:2 )

Branka: Vacek             Diváků : 30

Sestava: Simon -  Gulyás, Felgr, R. Jambora, Š.Pietkiewicz, D.Jambora, Vacek, Motyčka, Š.Skalický, Karger, Javurková , Pecháček, Pávek,
                              Zavřel, Stránský , Maštera        Trenéři : Večeřa, L. Klazar

**************************************************************************************************************

7. kolo, 21.10.2018 :  TJ  Dlouhoňovice - SK  Rybník   2:0 (1:0)

Branky:  18. Kubíček 1:0 , 48.  Lipenský 2:0       Diváků: 45

Sestava Rybníka :  J. Simon -  D. Jambora, J. Jelínek, Š. Pietkiewicz, J. Vacek, M. Motyčka, Š. Skalický,  M. Karger, T. Rössler,
O. Maštera, M. Dvořák, R. Jambora, E. Javůrková, O. Pávek, M. Pecháček , K. Zavřel,J. Stránský 

Trenér : D. Večeřa

*****************************************************************************************

5. kolo, 7.10.2018 :  TJ Sokol Verměřovice - SK  Rybník    7:0 (2:0)

Branky:  Bartoníček 3, Hrdina 2, Krejsa, Bedrníček                Diváků: 30

Sestava Rybníka:  J. Simon -  D. Jambora, J. Jelínek, Š. Pietkiewicz, J. Vacek, M. Motyčka, Š. Skalický,  M. Karger, T. Rössler,
O. Maštera, M. Dvořák, R. Jambora, E. Javůrková, O. Pávek, M. Pecháček , K. Zavřel, J. Stránský              Trenér : D. Večeřa

*******************************************************************************************


SO 29 .9. 2018, SK Rybník / Němčice -  Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. 2:1 (1:0)

Branky:  28. Š. Pietkiewicz 1:0, 40. J. Vacek 2:0 - 61. Čížková                           Diváků: 20

Sestava Rybníka:  J. Simon -  D. Jambora, J. Jelínek, Š. Pietkiewicz, J. Vacek,M. Motyčka,  M. Karger, T. Rössler, M. Dvořák, E. Javůrková, O. Pávek, M. Pecháček , K. Zavřel, J. Stránský          Trenér : D. Večeřa             Rozhodčí: L. Klazar

************************************************************

SO 22.9.2018, FK Jehnědí - SK Rybník / Němčice  3:1 (2:0)

Branky:  11. Veselý, 32.  Harapát , 63. Macek -  41. Pecháček z pen.

Sestava Rybníka:  J. Simon - K.Gulyas, D.Jambora,J.Jelínek, Š.Pietkiewicz, J. Vacek, M.Motyčka, Š.Skalický, M.Karger, T.Rössler,
O.Maštera , M.Dvořák, R. Jambora, E.Javůrková, O.Pávek, M.Pecháček , K.Zavřel, J.Stránský                     Trenér : D. Večeřa

****************************************************

SO 15.9.2018,  SK Rybník / Němčice - TJ Jabloné n.O.  2:4

Sestava Rybníka :  J. Simon - K. Gulyas, D.Jambora, J. Jelínek, Š. Pietkiewicz, J. Vacek, M. Motyčka, Š. Skalický, M. Karger,T. Rössler, O. Maštera , M. Pecháček, E. Javůrková, O. Pávek, J. Stránský, K. Zavřel                             Trenér : D. Večeřa

**************************************************

SO 8.9.2018 Tatenice - SK Rybník / Němčice 9:1 ( 5:1)

Branky: P.Knápek 3 , Lušovjan 2, Ščučka 2, R.Knápek , Morávek - Jelínek

Sestava Rybníka :  J. Simon - K. Gulyas, D. Jambora, J. Jelínek,Š. Pietkiewicz, J. Vacek, M. Motyčka,

Š. Skalický, M. Karger, T. Rössler, O. Maštera,  M. Pecháček, E. Javůrková, O. Pávek, K. Zavřel, J. Stránský      Trenér : D. Večeřa