4.příprava: Rybník-Mladějov 1:4 (1:2)

23.02.2015 23:19

Čtvrtý přípravný zápas nám nevyšel především výsledkově. Herně lepší byl druhý poločas, kdy jsme měli fyzicky navrch, ale branky střílel soupeř. My jsme neproměňovali šance ( hlavička Michala Kareše do prázdné brány skončila na břevně a stejně tak utěšená střela Vomáčky z 25 metrů ), naopak soupeř skóroval z brejků. Za zamyšlení stojí rozpoložení našich hráčů, kteří byli od prvních minut zbytečně podráždění a jejich koncentrace na zápas byla na velmi nízké úrovni. Příčiny tohoto stavu budeme hledat při analýze tohoto utkání.

Příští zápas hrajeme v neděli 1.3.2015 od 10:00 na UMT v Lanškrouně proti dalšímu celku ze svitavska, Opatovu.