Neděle 2. 6. 2019, 24. kolo: SK Rybník - Klášterec n.O. 4:0 (1:0 )

03.06.2019 12:42

Neděle 2. 6. 2019 , 24. kolo, OP Stavona - II. třída

SK RYBNÍK - TJ Sokol Klášterec n.O.  4:0  ( 1:0 )


BRANKY:  38. Viščák 1:0, 50. Mar. Kareš 2:0, 57. Petran  3:0, 78. Petran 4:0

Rozhodčí: Doskočil - Dvořák, Ilnytska      ŽK 1:4, Diváků: 159

Sestava SK Rybník: Suk - Petružálek, Karpíšek, Mich. Kareš, Mar. Kareš, Skalický ( 75. Palík ), L.
Klazar, Viščák, Svoboda (83. Vítek ), Petran ( 83. O. Klazar ), Škrob ( 46. Markl )

Realizační tým: Markl, Václavský


Ostatní výsledky:

Albrechtice - Rudoltice 4:0, Dolní Čermná - Verměřovice 1:2, Jehnědí - Žamberk B 5:1, Č. Heřmanice - Těchonín 6:0, Dolní Dobrouč - Brandýs n.O. 2:2 (pk 4:2 ), Sopotnice - Jiskra B 3:5


Tabulka:



 

Rk.


 

 

Družstvo


 

 

Záp.


 

 

+


 

 

0


 

 

-


 

 

Skóre


 

 

Body


 

 

Penalty +


 

 

Penalty -


 

 

1


 

 

TJ Sokol České Heřmanice


 

 

24


 

 

24


 

 

0


 

 

0


 

 

142:10


 

 

72


 

 

0


 

 

0


 

 

2


 

 

FK Jehnědí
 


 

 

24


 

 

20


 

 

0


 

 

4


 

 

78:36


 

 

59


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

FK Dolní
  Dobrouč


 

 

24


 

 

15


 

 

0


 

 

9


 

 

84:36


 

 

47


 

 

1


 

 

3


 

 

4


 

 

TJ Spartak
  Brandýs nad Orlicí


 

 

24


 

 

14


 

 

0


 

 

10


 

 

77:38


 

 

45


 

 

0


 

 

3


 

 

5


 

 

TJ Sokol
  Verměřovice


 

 

24


 

 

13


 

 

0


 

 

11


 

 

55:60


 

 

40


 

 

1


 

 

2


 

 

6


 

 

TJ
  Albrechtice


 

 

24


 

 

14


 

 

0


 

 

10


 

 

42:28


 

 

39


 

 

3


 

 

0


 

 

7


 

 

TJ
  Sopotnice


 

 

24


 

 

13


 

 

0


 

 

11


 

 

60:60


 

 

39


 

 

2


 

 

2


 

 

8


 

 

TJ Sokol
  Klášterec nad Orlicí


 

 

24


 

 

11


 

 

0


 

 

13


 

 

53:75


 

 

32


 

 

2


 

 

1


 

 

9


 

 

TJ Dolní
  Čermná


 

 

24


 

 

10


 

 

0


 

 

14


 

 

39:56


 

 

30


 

 

2


 

 

2


 

 

10


 

 

SK Rybník


 

 

24


 

 

9


 

 

0


 

 

15


 

 

31:55


 

 

28


 

 

2


 

 

3


 

 

11


 

 

TJ Sokol
  Rudoltice


 

 

24


 

 

10


 

 

0


 

 

14


 

 

38:66


 

 

27


 

 

4


 

 

1


 

 

12


 

 

1. FC
  Žamberk B


 

 

24


 

 

8


 

 

0


 

 

16


 

 

32:78


 

 

26


 

 

1


 

 

3


 

 

13


 

 

FC Jiskra
  2008 B


 

 

24


 

 

5


 

 

0


 

 

19


 

 

44:79


 

 

16


 

 

1


 

 

2


 

 

14


 

 

TJ Sokol
  Těchonín


 

 

24


 

 

2


 

 

0


 

 

22


 

 

13:111


 

 

4


 

 

2


 

 

0