OP STAVONA - II. třída – 23.kolo: SO 25.5.2019, TJ SOKOL RUDOLTICE – SK RYBNÍK 4:2 ( 3:1 )

27.05.2019 13:18

OP STAVONA - II. třída - 23.kolo:

Sobota 25. 5. 2019

TJ SOKOL RUDOLTICE - SK RYBNÍK 4:2  ( 3:1 )

BRANKY:  9. Tejkl Jan 1:0, 19. Stránský Zdeněk 2:0, 25. Boščík Daniel 3:0, 86. Urban Daniel 4:2 - 26. Kareš
Michal 3:1, 66. Beránek Roman 3:2.

Ve 35. minutě za stavu 3:1 neproměnil penaltu  kapitán Michal Kareš.           ŽK  0:2 , diváku : 86

Rozhodčí: Pecza - Suchomel, Macháček (laik )

Sestava SK Rybník: Vítek - Viščák , Petr, L. Klazar, Svoboda, Petran, Jeřábek, Mar. Kareš, Beránek, Mich.
Kareš, Markl ( 87. O. Klazar)   Realizační tým: Markl, Václavský


Ostatní výsledky:

 Brandýs n.O. - Č. Heřmanice 0:2; Jiskra 2008 B - Jehnědí  2:5; Těchonín - Dolní Čermná 0:4;

 Klášterec n.O. - Dolní Dobrouč 2:0; Žamberk B - Albrechtice  2:1;

 Verměřovice - Sopotnice 2:2, PK 3:4                        

Tabulka


 

Rk.


 

 

Družstvo


 

 

Záp.


 

 

+


 

 

0


 

 

-


 

 

Skóre


 

 

Body


 

 

Penalty +


 

 

Penalty -


 

 

1


 

 

TJ Sokol České Heřmanice


 

 

23


 

 

23


 

 

0


 

 

0


 

 

136:10


 

 

69


 

 

0


 

 

0


 

 

2


 

 

FK Jehnědí


 

 

23


 

 

19


 

 

0


 

 

4


 

 

73:35


 

 

56


 

 

1


 

 

0


 

 

3


 

 

FK Dolní Dobrouč


 

 

23


 

 

14


 

 

0


 

 

9


 

 

82:34


 

 

45


 

 

0


 

 

3


 

 

4


 

 

TJ Spartak Brandýs nad Orlicí


 

 

23


 

 

14


 

 

0


 

 

9


 

 

75:36


 

 

44


 

 

0


 

 

2


 

 

5


 

 

TJ Sopotnice


 

 

23


 

 

13


 

 

0


 

 

10


 

 

57:55


 

 

39


 

 

2


 

 

2


 

 

6


 

 

TJ Sokol Verměřovice


 

 

23


 

 

12


 

 

0


 

 

11


 

 

53:59


 

 

37


 

 

1


 

 

2


 

 

7


 

 

TJ Albrechtice


 

 

23


 

 

13


 

 

0


 

 

10


 

 

38:28


 

 

36


 

 

3


 

 

0


 

 

8


 

 

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí


 

 

23


 

 

11


 

 

0


 

 

12


 

 

53:71


 

 

32


 

 

2


 

 

1


 

 

9


 

 

TJ Dolní Čermná


 

 

23


 

 

10


 

 

0


 

 

13


 

 

38:54


 

 

30


 

 

2


 

 

2


 

 

10


 

 

TJ Sokol Rudoltice


 

 

23


 

 

10


 

 

0


 

 

13


 

 

38:62


 

 

27


 

 

4


 

 

1


 

 

11


 

 

1. FC Žamberk B


 

 

23


 

 

8


 

 

0


 

 

15


 

 

31:73


 

 

26


 

 

1


 

 

3


 

 

12


 

 

SK Rybník


 

 

23


 

 

8


 

 

0


 

 

15


 

 

27:55


 

 

25


 

 

2


 

 

3


 

 

13


 

 

FC Jiskra 2008 B


 

 

23


 

 

4


 

 

0


 

 

19


 

 

39:76


 

 

13


 

 

1


 

 

2


 

 

14


 

 

TJ SOKOL Těchonín


 

 

23


 

 

2


 

 

0


 

 

21


 

 

13:105


 

 

4


 

 

2


 

 

0