TURNAJ Rokytnice v Orlických horách - 16.10.2016

16.10.2016 12:00

Fotbalový turnaj 16.10.2016 Rokytnice v Orlických horách

V neděli 16.10.2016 náš tým zavítal do Rokytnice v Orlických horách, kde proběhl další z podzimních turnajů. Našimi soupeři byli domácí Rokytnice, dále Tatenice a Němčice.

Na začátku prvního utkání s domácími nepředvedli kluci oslnivý výkon. Po prvním poločase prohrávali 0:2. Druhý poločas byl o mnoho lepší. Na konečném výsledku se podílela i štěstěna v podobě vlastního gólu, který kluky probudil k lepšímu výkonu. Zápas skončil 3:2 a náš tým se poprvé mohl radovat z vítězství ( Rokytnice vlastní; Skalický; Motyčka)

Jako druhý v pořadí byl zápas s Němčicemi. V tomto zápase kluci ukázali, že lze hrát i proti silnějšímu soupeři. Napadali při rozehrávce soupeře a nenechali ho v klidu hrát. Němčice udělali několik výrazných chyb. Bohužel jsme ztratili zápas několika zbytečnými góly. Výsledek 1:9 (Skalický).

Posledním soupeřem byly favorizované Tatenice. První poločas byl velmi vyrovnaný, naši bojovali a hráli s favoritem vyrovnaný zápas. Bohužel ve druhé polovině polevili a Tatenice využili svoji věkovou a výškovou převahu. Výsledek 1:11 pro tým Tatenic ( Skalický).