TURNAJ TATENICE - 15.04.2017

16.04.2017 10:47

TURNAJ   TATENICE    15.4.2017

V sobotu 15.4. nás čekal první jarní mistrovský turnaj OP starších přípravek ,soupeřem nám byli postupně fotbalisté Žichlínku ,domácích Tatenic a Jablonného nad/Orlicí.
ŽÍCHLINEK  9-1 RYBNÍK
Branka -Skalický
V prvním zápase nás čekal velice kvalitní tým Žíchlinku ,který předváděl velice pěkný fotbal plný přihrávek a hezkých akcí ,naši kluci se s technickou hrou soupeře ale prali statečně a za první poločas zápasu zaslouží pochvalu ,škoda jen některých hloupých a laciných branek v naší síti po kterých se soupeř dostal rychle do vedení a potom už si zápas v poklidu hlídal a jedinou branku našeho týmu vstřelil Šimon Skalický a škoda i některých dalších šancí Matyáše Dvořáka a Kuby Vacka ,zápas pro nás skončil až moc krutou porážkou 1-9,ale nutno dodat a jak se pak ukázalo že soupeř byl kvalitní a předváděl nejhezčí fotbal a po zásluze i celý turnaj vyhrál před domácími favority Tatenicemi a ambiciozním týmem z Jablonného nad /Orlicí.
TATENICE 6-2 RYBNIK
Branky-Skalický,Dvořák.
Ve druhém zápase nás čakali domácí Tatenice,do zápasu naši kluci vlétly z obrovskou chutí uhrát co nejlepší výsledek a dlouho drželi se soupeřem krok,domácím se ale podařilo před dát dva slepené goly ,ale na to odpovědel Simon Skalický golem na 1-2 snížil ,druhý poločas jsme dostali opět dva rychlé goly ,ale meli jsme několik pěkných akcí v utoku ale bez golového učinku.Druhý náš gol v síti domacích zařídil krásnou střelou Matyáš Dvořák a snížil na 2-4,domácí pak ještě sice přidali dvě branky ale přesto si kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru.
JABLONNÉ nad/Orlicí  4-1
Branka-Matyáš Dvořák
V posledním zápase s Jablonným už bylo vidět že klukům docházel dech a síla ale přesto se rvali o výsledek a dlouho drželi remízu 0-0 ,dvě branky jsme dostali po rohových kopech a závarech před naší brankou ,do poločasu snížil dalekonosnou ranou dobře hrající Matyáš Dvořák a upravil poločasový výsledek na nadejných 1-2.Do druhého poločasu kluci vstoupili s odhodláním poprat se o vyrovnání a třeba i aspon o penalty ,ale brzo dostali dva goly a soupeř odskočil na 1-4 a protože už bylo na našich klucích ale i na soupeři že toho mají plné zuby po dvou a pul odehraných zápasech tak už zápas skončil 1-4 pro Jablonné.Přesto můžeme kluky za odehraný turnaj pochválit a doufat že budou dál předvádět lepší a lepší výkony a nějake to výtezství se snad dostaví.                           zpracoval Bambušek Petr