XIV. ročník starých gard v malé kopané - Čistá

28.06.2014 21:26

XIV. ročník starých gard v malé kopané – Čistá 28.6.2014 

 

Dvě skupiny po čtyřech týmech,systém: každý s každým 2 x 10 min, 5+1, do finálové skupiny první dva týmy,vzájemný zápas se započítával, stejně tak i skupina o 5-8 .místo.

Sk. A:

Rybník-Horní Jelení  1:1  S.Vomáčka (J.Číž) 1:1

Rybník-Litrpul Čistá 2:0  R.Dlouhý (J.Bárta),M.Novotný (J.Číž)

                                                  R.Dlouhého vychytal  Popelka ještě 4 x !!!

Rybník – Hradec n.Svit. 1:1  M.Novotný ( S. Vomáčka) 1:1

 

Litrpul-Hradec 1:1, Hradec- Hor.Jelení 0:2, Litrpul-Hor.Jelení 0:3, 

 

Pořadí sk. A: 1. Horní Jelení         7 b     6:1

                        2. Rybník                 5 b     4:2

                        3. Hradec n.Svit.       2 b     2:4

                        4. Litrpul Čistá          1 b     1:6

Do finálové skupiny postoupil Rybník a H.Jelení s 1bodem a skóre 1:1,stejným ziskem šel do skupiny o 5-8.místo  Hradec a Litrpul. 

 

Sk.B:Lazaret Svitavy – Dolní Újezd 2:1,Radiměř-Sebranice 1:2,

Lazaret-Sebranice 0:2, Dol.Újezd–Radiměř 1:2, Lazaret – Radiměř 2:1, Dol.Újezd- Sebranice 0:2

 

Pořadí sk. B: 1.Sebranice              9 b.     6:2

                        2.Lazaret Svitavy   6 b.     4:4

                        3. Radiměř               3 b.      4:5 

                        4. Dolní Újezd         0 b.      2:6

Do finálové skupiny postoupila Sebranice s 3body a skóre 2:0,Lazaret s nulou a skoré 0:2, do skupiny o 5-8.místo Radiměř 3 body, skóre 2:1 a Dol.Újezd s nulou a skóre 1:2.

 

Finálová skupina o 1-4 místo: Rybník-Sebranice 0:0, Hor.Jelení – Lazaret 2:0, Rybník-Lazaret 0:1, Sebranice-Hor.Jelení 2:1.

 

Celkové umístění :

1.Sebranice           7 b.        4:1

2.Horní Jelení       4 b.        4:3

3.Lazaret Svitavy  3 b.        1:4

4.Rybník                2 b.         1:2 

 

Skupina o 5-8 místo: Litrpul-Radiměř 1:1, Hradec-Dol.Újezd 3:3, Litrpul – Dol.Újezd 0:4, Radiměř-Hradec 1:1.

 

Celkové umístění : 5.Radiměř              5 b.   4:3

                               6. Dolní Újezd       4 b.    8:5

                               7.Hradec n.Svit.     3 b.    5:5

                               8.Litrpul Čistá        2 b.    2:6

 

Nejlepší střelec : exligista Roman Hendrych (Hor.Jelení)- 2 góly Nejlepší hráč turnaje: Standa Vomáčka – Rybník

Nejlepší brankář : Michal Popelka – Litrpul Čistá

Kanadské bodování : Franta Šplíchal   1+4   ( D.Újezd)

Nejstarší hráč turnaje:  Jirka Valach starší  ( 60 let – D.Újezd)

Nejstarší tým : Lazaret Svitavy 

Sympaťák turnaje: Tomáš Vaclík

Cena fair play : Michal Popelka Litrpul Čistá

Nejužitečnější hráč svého týmu: F.Hejnovský -H.Jelení, J.Valach ml. - D.Újezd, Z.Růžička - Hradec n.Sv, J.Dufek – Radiměř, J.Haupt – Sebranice, David Šindelka – Rybník, P.Nováček-Litrpul, Lazaret M.Bůžek.

 

Super turnaj se obešel bez zranění , Rybník prohrál pouze jediný zápas a skončil opět až  na 4.místě!

 

Sestava Rybníka – Šindelka , J.Číž,M.Číž,Felcman,Vomáčka,Ezr,

Dlouhý,Novotný,Bárta.

                                                                                            oli